Vispārīgie noteikumi


Smalkā drukāšana :-)

Mēs esam Footway Group AB, kas reģistrēts Zviedrijas uzņēmumu reģistrācijas birojā ar korporatīvās identitātes numuru 556818-4047, Box 1292, 164 29 Kista, Zviedrija. Mūsu galvenais birojs atrodas Viktorijas tornī ārpus Stokholmas. Kad jūs iepērkaties pie mums vai izmantojat mūsu pakalpojumus, lietotnes un vietnes, tiek piemēroti Zviedrijas likumi un šie noteikumi. Nosacījumi ir svarīgi gan jums, gan mums, jo tie raksturo to, ko mēs gaidām no otra. Viņi arī sniedz jums noderīgu informāciju. Mēs pastāvīgi atjauninām šos lietošanas noteikumus un laiku pa laikam tos mainām, tāpēc atcerieties reģistrēties pirms pirkšanas, jo ir spēkā jaunākā versija. Ja jums ir nepieciešama palīdzība saistībā ar kaut ko, jūs, protams, vienmēr laipni aicināti sazināties ar mums.


Rīkojumi

Lai iepirktos pie mums, jums jābūt vismaz 16 gadu vecumam un jābūt pilnvarotam izmantot jebkuru no maksāšanas metodēm, ko mēs pieņemam. Pirkums jāveic uz jūsu vārda. Veicot pasūtījumu, jūs saņemsit e-pastu, kas apstiprina, ka esam saņēmuši jūsu pasūtījumu. Pēc tam mēs veicam regulāru iepriekšēju autorizāciju, lai pārbaudītu, vai maksājums ir apstiprināts. Pēc tam tiek izveidota vienošanās, pamatojoties uz šiem noteikumiem. Pēc pasūtījuma iesniegšanas jums var būt iespēja uz neilgu laiku atcelt pasūtījumu. Ja mēs jau esam iesaiņojuši jūsu pasūtījumu, tas vairs nav iespējams. Tad jums ir jāatdod pasūtījums un jāveic atkārtots pasūtījums. Visi pasūtījumi ir atkarīgi no pieejamības. Neuztraucieties, ja rodas problēmas ar pasūtījumu, mēs ar jums sazināsimies. Retos gadījumos mums var nākties atteikt vai atcelt pasūtījumu, vai slēgt vai iesaldēt kontu (pat ja mēs iepriekš esam apstiprinājuši jūsu pasūtījumu) - piem. ja mēs domājam, ka kaut kas neticams notiek ar pasūtījumu vai kontu. Ja tas notiek ar jums un jūs domājat, ka esam pieļāvuši kļūdu, lūdzu, nemudiniet, bet lūdzu, sazinieties ar mums uz manidraugi@footway.lv. Mēs ļoti priecājamies apspriest šo jautājumu ar jums.


Maksājumi

Mūsu maksājuma iespējas var atšķirties atkarībā no pirkuma valsts. Norēķinoties ar debetkarti vai kredītkarti, pirkuma cena pasūtīšanas brīdī tiks rezervēta uz jūsu kartes (“autorizācija”). Faktiskais darījums notiks, kad mēs jums nosūtīsim apavus.


Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Zviedrijā jūs varat norēķināties ar Klarna . Kad jūs maksājat, izmantojot Klarna rēķinu, jūs iepērkaties droši, ērti un jums nav jāmaksā, kamēr neesat saņēmis preces. Maksājuma periods ir 14 dienas no brīža, kad mēs nosūtījām jūsu kurpes, un jūs varat daļēji samaksāt, ja izveidojat Klarna kontu. Pasūtot ar rēķinu, rēķina maksa netiek pievienota. Ja aizmirstat samaksāt, būs jāmaksā likumā noteiktā atgādinājuma maksa un kavējuma procenti, kā noteikts katras maksāšanas metodes noteikumos. Pirkšanas laikā tiek veikta kredīta pārbaude, kas dažos gadījumos nozīmē, ka tiek ņemts kredīta ziņojums. Pēc tam pa pastu jūs saņemat kredītkartes kopiju. Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, un Klarna apstrādā personas datus, lai veiktu klientu analīzi, identifikāciju, kredīta kontroli un mārketingu. Personas identifikācijas numuri tiek izmantoti kā klientu identifikācijas numuri klientu vadības nolūkos. Vairāk lasiet vietnē www.klarna.se .


Visās valstīs, izņemot Dāniju, Somiju, Norvēģiju un Zviedriju, jūs varat maksāt ar Adyen . Kad jūs maksājat, izmantojot Adyen, jūs iepērkaties droši, ērti, un nauda tiek ņemta, kad mēs nosūtām jūsu preces. Informācija, kas tiek kopīgota ar bankām, tiek nosūtīta šifrēti, un jūsu kartes numuru aizsargā sertificēta sistēma saskaņā ar karšu izdevēja drošības standartiem. Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, un Adyen ar tiem nodarbojas, lai veiktu klientu analīzi, identifikāciju, kredīta kontroli un mārketingu. Lasiet vairāk vietnē www.adyen.com .


Austrija, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Zviedrija, Šveice un Apvienotā Karaliste, jūs varat maksāt ar Paypal . Kad jūs maksājat, izmantojot PayPal, jūs iepērkaties droši, ērti, un nauda tiek ņemta, kad mēs nosūtām jūsu preces. Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, un PayPal tos apstrādā, lai veiktu klientu analīzi, identifikāciju, kredīta kontroli un mārketingu. Vairāk lasiet vietnē www.paypal.com .


Cenas un produktu apraksti

Šeit Footway galvenajā birojā notiek daudz kas, un dažreiz gadās, ka mēs ieliekam nepareizu cenu vai nepareizi aprakstam produktu. Ja mēs atklājam kļūdu, kas attiecas uz kādu no jūsu pasūtītajām precēm, mēs jums paziņosim, cik drīz vien iespējams, un dosim jums iespēju vēlreiz apstiprināt pasūtījumu (par pareizo cenu) vai to atcelt. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida un piegādes adreses var tikt iekasēta maksa. Jebkura maksa tiks skaidri parādīta, ieejot kasē, un tiek iekļauta kopējā summā. Cenās iekļauts PVN.


Piegāde

Šeit, Footway, mēs smagi strādājam, lai ievērotu visus piegādes laikus, taču dažreiz var būt kavēšanās - piem. aizkavēšanās pie mūsu nosūtīšanas partneriem, loģistikas problēmas vai slikti laika apstākļi. Piegādi veic kravas piegādātājs, kurš ir norādīts kasē un iekļauj visus atpakaļnosūtīšanas sūtījumus. Ja piemērojams, piegādes izmaksas var atšķirties, bet tās parādās pirms pirkuma kasē. Mēs pēc iespējas vairāk atjaunināsim jūs, un jums vajadzētu būt iespējai izsekot sūtījumam, izmantojot nosūtīšanas numuru. Ja nesaņemat piegādes apstiprinājumu, pārbaudiet surogātpasta filtru, jo tajā var nejauši ievietot e-pastus. Jūs vienmēr laipni aicināti sazināties ar mums, ja rodas kādas problēmas vai ja jums rodas jautājums par kaut ko. Lai varētu piedāvāt ātru piegādi, mums ir pieejami visi pārdošanā esošie produkti.


Atgriešana un atmaksa

Vai vēlaties atgriezt preci, kuru nevēlaties? Mēs saprotam, ka dažreiz gadās, ka viens produkts vienkārši nedarbojas jūsu labā un jūs vēlaties atgūt naudu. Neuztraucieties, ja vien apavi ir oriģinālajā stāvoklī, mēs varam pieņemt atgriešanu, ievērojot šādus noteikumus. Ja atgriezīsities 365 dienu laikā pēc to saņemšanas, mēs atmaksāsim visu apavu summu, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu. Mēs cenšamies jums atmaksāt naudu 14 dienu laikā pēc atgriešanas saņemšanas. Pēc tam? Mēs nevaram pieņemt nevēlamu preču atgriešanu pēc tam, kad ir beidzies iepriekš norādītais atgriešanas termiņš. Ja mēģināsit atgriezties vēlāk, mēs, iespējams, atdosim kurpes jums un lūgsim segt piegādes izmaksas. Oriģinālais stāvoklis Protams, ir labi izmēģināt kurpes, ko darītu veikalā, taču, lūdzu, nelietojiet kurpes. Ja tie tiks atgriezti pie mums un ir sabojāti, izmantoti vai nepareizā stāvoklī, jūs nevarēsit saņemt pilnu naudas atmaksu, un mums, iespējams, vajadzēs tos atgriezt jums (un lūgt segt piegādes izmaksas). Visi apavi tiek pārbaudīti atpakaļ. Visas kurpes ir jāatdod oriģinālā stāvoklī un oriģinālajā iesaiņojumā (ja iespējams).


Taisnīga izmantošana Ja mēs pamanām neparastu atgriešanās modeli, kas neizskatās pareizi, piemēram, ja mums ir aizdomas, ka kāds patiesībā izmanto viņu pirkumus un pēc tam tos atdod vai pasūta un atdod daudz preču - daudz, daudz vairāk nekā pat vislojālākie. Kāju klients pasūtīs - iespējams, mums būs jāslēdz konts un citi ar to saistītie konti. Ja tā notiks ar jums un jūs domājat, ka esam pieļāvuši kļūdu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu ar jums to pārrunāt.


Atteikuma tiesības Likums dod jums 14 dienu atteikuma tiesības. Mēs vēlamies, lai jums būtu vieglāk nožēlot pirkumu, un tāpēc mēs esam pagarinājuši jūsu iespēju atgriezt apavus līdz 365 dienām. Ņemiet vērā, ka apaviem jābūt neizlietotiem un oriģinālajā iesaiņojumā. Kad jūs nožēlojat pirkumu, jums nav par to jāpaziņo mums, pietiek ar to, lai nosūtītu atpakaļ kurpes. Mēs atmaksāsim apavus, tiklīdz tos atgriezīsim. Ja vēlaties, varat izmantot atcelšanas veidlapu, kā parādīts zemāk:


Anulēšanas forma
Ja vēlaties atcelt līgumu, aizpildiet šo veidlapu un atgrieziet to atpakaļ

Kam: Footway Group AB
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Zviedrija
e-pasts: manidraugi@footway.lv

Es / mēs (*) ar šo paziņojam, ka es / mēs (*) atsakāmies no mana / mūsu (*) pirkuma līguma attiecībā uz šādām precēm (*) / pakalpojumiem (*)
Pasūtīts (datums) (*) / Saņemts (datums) (*)
Patērētāja (-u) vārds:
Adrese patērētājam (-iem):


Paraksts / paraksti (attiecas tikai uz papīra formu)
Datums
(*) Svītrot nav piemērojams.


Reklāmas kodi

Reizēm mēs jums varam piedāvāt reklāmas kodus, kurus varat izmantot, lai samazinātu izvēlēto produktu cenu. Pirms pirkuma veikšanas kodu ievadāt kasē. Katram reklāmas kodam ir savi noteikumi, kas tiks aprakstīti, kad to saņemat (piemēram, uz kādiem produktiem tas attiecas, ja to var izmantot vienu vai vairākas reizes, kad to var izmantot utt.) Reklāmas kodus nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem. Ja saņemat unikālu reklāmas kodu, kas paredzēts tieši jums, lūdzu, glabājiet to noslēpumā un neļaujiet kādam citam to izmantot vai izmantot. Ja mēs uzskatām, ka reklāmas kods jebkādā veidā ir izmantots nepareizi (piemēram, pārdots vai koplietots ar citiem), mēs to varam atcelt un / vai iesaldēt jūsu kontu vai pat slēgt kontu, par to nepaziņojot.


Jūsu personīgā informācija

Mūsu konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā mēs izmantosim informāciju par jums. Mēs, Footway, mīlam spēt mijiedarboties ar jums caur mūsu vietni un caur sociālajiem medijiem. Bet mēs nevaram kontrolēt sociālo mediju platformas vai to, kā tajās iestatīt tavus profilus. Pārbaudiet un izvēlieties savus privātuma iestatījumus, lai jūs labi pārzināt un lietotu jūsu personiskās informācijas izmantošanu šajās platformās. Ko nedarīt ... Mēs zinām, ka tas ir acīmredzami, taču jūs nedrīkstat ļaunprātīgi izmantot un manipulēt ar mūsu vietnēm, lietotnēm vai citiem pakalpojumiem (“Vietnes”) (piemēram, augšupielādēt vīrusus vai citu ļaunprātīgu tehnisko materiālu vai veikt pārslodzes uzbrukumus vai tamlīdzīgi) vai jebkādā citā veidā traucēt mūsu tehnoloģijai vai funkcionalitātei vai nozagt mūsu vai mūsu klientu datus. Ja jūs kaut ko no tā izdarījat, tas, iespējams, ir likumpārkāpums, taču tas var arī neļaut sniegt mūsu lojālajiem Footway klientiem vislabāko iespējamo servisu, tāpēc mēs nopietni uztveram šāda veida pasākumus. Footway ziņos par visiem šādiem pārkāpumiem vai darbībām (un sniegs visu informāciju par iesaistītajām personām) attiecīgajām tiesībaizsardzības iestādēm. Jūs nedrīkstat ... izmantot automatizētas sistēmas vai programmatūru, lai iegūtu datus no mūsu vietnēm, kas pazīstams arī kā nokasīšana.


Ja neesat apmierināts ar to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar vietējo datu aizsardzības iestādi vai Zviedrijas datu aizsardzības iestādi pa e-pastu datainspektionen@datainspektionen.se vai Box 8114, 104 20 Stokholma, Zviedrija.


Intelektuālais īpašums, programmatūra un saturs

Uzņēmumam Footway pieder vai ir atļauts izmantot jebkādu intelektuālo īpašumu savās vietnēs. Visas šādas tiesības tiek paturētas. Jums ir tiesības uzglabāt, izdrukāt un parādīt mūsu vietņu saturu tikai personiskai lietošanai. Jūs nedrīkstat izmantot jebkuru vietnes daļu komerciāliem mērķiem, ja vien jums nav mūsu skaidras atļaujas to darīt. Saites uz šo vietni. Nekautrējieties izveidot saiti ar Pēdu, ja vien tas tiek darīts tādā veidā, kas nekaitē mūsu reputācijai vai arī jūs gūstat labumu no mūsu reputācijas. Lūdzu, nesaistiet ar vietni tādā veidā, kas liek domāt par jebkāda veida apstiprinājumu vai ieteikumu uzņēmumam Footway, ja tāda nav.


Vai jums ir sūdzības vai ir nepieciešams ar mums sarunāties?

Dažreiz kaut kas var noiet greizi, un jūs varētu vēlēties sazināties ar mums. Ja tā, mēs pateicamies, ja jūs sazināties ar mums pa e-pastu manidraugi@footway.lv . Mēs nesūtīsim rakstisku apstiprinājumu par jūsu ziņojumu, bet atbildēsim uz jūsu komentāriem pēc iespējas ātrāk un ne vēlāk kā 14 dienu laikā. Ja mēs nespēsim piedāvāt risinājumu, kas jūs apmierina, varat nodot savu sūdzību ES tiešsaistes strīdu izšķiršanas platformā: www.ec.europa.eu/consumers/odr .


Juridiskā informācija

Mēs jebkurā laikā varam mainīt, noņemt vai modificēt mūsu produktus, pakalpojumus un / vai jebkuru Vietnes daļu (ieskaitot mūsu lietošanas noteikumus). Mūsu noteikumi un nosacījumi tiek piemēroti saskaņā ar Zviedrijas likumiem. Garantijas Uz visām precēm, kuras jūs iegādājaties no mums, attiecas garantija, ka produkts ir vai dara to, ko patērētājs var pamatoti sagaidīt no tā. Rūpnīcas garantija attiecas arī uz dažiem izstrādājumiem.


Noteikumi un nosacījumi lietotāja ģenerētam saturam

#YesFootway Vai jūs zināt, kas ir mūsu iecienītākā lieta pasaulē? Laimīgi klienti. Mēs esam priecīgi, kad laimīgs klients nēsā apavus no Footway sociālajos medijos. Tāpēc mēs vēlamies parādīt pasaulei. Tāpēc mēs lūdzam atļauju dalīties ar mūsu klientiem fotogrāfijās. Kad mēs to darām, attēli bieži tiek publicēti mūsu vietnē - un dažreiz citos kanālos, piemēram, Facebook, Instagram vai mūsu biļetenā. Atbildot uz mūsu pieprasījumu ar hashtag #yesFootway, jūs piekrītat sekojošajam:


Jūs izsniedzat Footway Group AB (org. Nr. 556818-4047), kas nav ekskluzīva, bez atlīdzības visā pasaulē piešķirta licence, lai izmantotu attēlus, uz kuriem esat atbildējis uz #yesFootway, turpmāk sauktu par "attēlu", mūsu mārketingā un / vai reklāmā , tostarp tīmekļa vietnes galerijā, sociālajos medijos, biļetenos, e-pastā un citās klientu saziņās un citos mārketinga nolūkos. Jūs apliecināt, ka jums pieder visas tiesības uz jūsu attēliem un ka jums ir jebkuras personas, kas redzama jūsu fotoattēlos, piekrišana - atteikties no jūsu tiesībām. Jūs apliecināt, ka Footway Group AB, izmantojot jūsu attēlus, nepārkāpj nekādas trešo personu tiesības vai pārkāpj likumus. Ja esat jaunāks par 18 gadiem, jūs apstiprināt, ka jums ir vecāku piekrišana. Turklāt jūs ar šo atbrīvojat Footway Group AB no visām saistībām maksāt jums par jūsu fotoattēlu izmantošanu. Ja vēlāk vēlaties, lai jūsu attēls tiktu noņemts no mūsu sociālā medija vai vietnes, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni, un mēs parūpēsimies, lai attēli tiktu izdzēsti.


Saturs, kuru jūs izveidojāt mūsu platformā

Mūsu tiesības Kad kopīgojat saturu, izveidojot saturu mūsu platformā, mēs vēlamies, lai citi klienti un piegādātāji varētu piekļūt jūsu pieredzei. Kopīgojot, jūs sniedzat Footway Group AB (org. Nr. 556818-4047), kas nav ekskluzīva, bez atlīdzības visā pasaulē izsniegta licence, lai izmantotu, izplatītu un kopētu saturu, kuru esat izveidojis uz mūsu platformas, mūsu biznesā un / vai Mārketings, tostarp vietnēs, sociālajos medijos, biļetenos, e-pastā, saziņā un citos mārketinga nolūkos. Jums joprojām pieder izveidotais saturs, un jūs varat to kopīgot ar citiem, kur vien vēlaties. Kopīgojot saturu, jūs piešķirat mums atļauju izmantot savu vārdu un informāciju par jūsu izveidoto saturu. Saskaņā ar šiem noteikumiem jūs ar šo atsakāties no Footway Group AB no jebkādām saistībām atlīdzināt jums par jūsu vārda un izveidotā satura izmantošanu.


Ja jūs izmantojat saturu, uz kuru attiecas intelektuālā īpašuma tiesības, un kas mūsu platformā ir pieejams, mēs saglabājam visas tiesības uz šo saturu.


Jūsu saistības Jūs apliecināt, ka jums pieder visas tiesības uz jūsu izveidoto saturu. Jūs nedrīkstat mūsu platformā dalīties ar neko nelegālu, diskriminējošu, maldinošu vai nepatiesu. Jūs apliecināt, ka Footway Group AB, izmantojot jūsu saturu, nepārkāpj un nepārkāpj trešo personu tiesības vai pārkāpt nevienu likumu. Ja esat jaunāks par 18 gadiem, jūs apstiprināt, ka jums ir vecāku piekrišana.


Mēs varam noņemt saturu, kas pārkāpj mūsu noteikumus, un neļaut jums turpināt veidot saturu, ja jūs pārkāpjat mūsu noteikumus. Mēs varam veikt šos pasākumus arī gadījumos, kad mums to prasa likums.


Kontaktpersona

Valsts (mājas lapa)                                 E-mail                                                 Telefona numurs                                PVN numurs
Austrija (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Beļģija (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Čehija (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Dānija (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Igaunija (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Somija (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Francija (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Vācija (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Īrija (footway.ie) ​myfriends@footway.ie(+44)800 098 8300SE 556718404701
sala (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Itālija (footway.it) ​mieiamici@footway.it(+44)800 098 8300SE 556718404701
Latvija (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Lietuva (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Luksemburga (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Nīderlande (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Norvēģija (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Polija (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl00800 4612 342PL 5263224254
Portugāle (footway.pt) meusamigos@footway.pt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovākija (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovēnija (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Spānija (footway.es) misamigos@footway.es(+44)800 098 8300SE 556718404701
Zviedrija (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Šveice (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Lielbritānija (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Juridiski atbildīgais izdevējs

Par vietnes izpilddirektoru un atbildīgo atbildīgais ir Daniels Mīlbahs.

Privātuma politika


Jūsu privātuma aizsardzība

Footway Group AB, korporatīvais nr. 556818-4047, atbild par personas datiem un ir atbildīgs par jūsu personas datu aizsardzību. Mēs uzņēmumā Footway esam pilnībā veltīti jūsu privātuma aizsardzībai. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu, lūdzu, sūtiet e-pastu mūsu datu aizsardzības inspektoram uz oss@footway.se .


Tālāk ir norādīts, kā mēs izmantojam jūsu vārdu un kontaktinformāciju

Piegādāt pasūtījumus jums. Nosūtiet pakalpojumu ziņojumus, piemēram, informāciju par piegādi. Nosūtiet jums informāciju pa e-pastu, īsziņu vai pastu pa mūsu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Lai novērstu un atklātu krāpšanos gan pret jums, gan ar Footway, ir garlaicīgi, bet ļoti svarīgi. Skatiet savas vietnes Footway reklāmas, pārlūkojot tīmekli. Lai jūs varētu redzēt mūsu jaunākos produktus un piedāvājumus. Uzziniet, kas jums un citiem klientiem patīk. Lai nodrošinātu, ka mēs dodam jums to, ko vēlaties, un spētu noturēties konkurences priekšā. Protams, jums nav jāsniedz mums neviens no šiem personas datiem, bet, ja jūs to nedarīsit, iespējams, jūs nevarēsit iegādāties vietni un jūs nevarēsit iegūt vislabāko iespējamo klientu pieredzi. Bet tā ir jūsu izvēle, un mēs to cienām.


Jūsu kontaktu vēsture ar mums

To, ko jūs mums teicāt, piemēram, pa tālruni, e-pastu vai sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mēs izmantojam, lai pabeigtu mūsu vienošanos un padarītu mūsu pakalpojumus labākus jums. Informācija tiek izmantota arī iekšējiem apmācības nolūkiem, lai mēs varētu turpināt uzlabot savus pakalpojumus.


Pirkumu vēsture un saglabātās preces

Tas, ko esat iegādājies un ko esat saglabājis iepirkumu grozā, ir svarīga informācija, lai mēs varētu pārdot, sniegt atbalstu un rīkoties ar atgriešanu. Lai pastāvīgi uzlabotu mūsu produktu piedāvājumu, iepirkumos izmantojam datus par pirkumiem un atdevi.


Informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni

Informāciju, kuru sniedzat mums, pārlūkojot eju, piemēram, IP adresi un ierīces tipu, mēs izmantojam, lai uzlabotu jūsu iepirkšanās pieredzi un novērstu un atklātu krāpšanu pret jums vai mums - garlaicīgu, bet ļoti svarīgu - un lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus rīkoties ar informāciju par tu.


Informācija no saistītajiem kontiem

Ja jūs saista savus Google vai Facebook kontus ar mums, mēs tos izmantojam, lai ļautu jums viegli pierakstīties mūsu vietnē, neizveidojot īpašu kontu.


Tālāk ir aprakstīts, kā mēs dalāmies ar jums par informāciju

Mēs nekad nepārdosim jūsu personisko informāciju trešajām personām, piemēram, jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi vai kredītkartes informāciju. Mēs vēlamies nopelnīt un saglabāt jūsu uzticību, un mēs uzskatām, ka tas mums ir absolūti nepieciešams. Tomēr mēs dalāmies jūsu personīgajā informācijā ar šādām uzņēmumu kategorijām, jo tā ir svarīga sastāvdaļa, lai jūs varētu piedāvāt mūsu pakalpojumus: Footway Group AB uzņēmumi, mūsu partneri, piemēram, maksājumu risinājumiem, kravām un noliktavām. Pakalpojumu sniedzēji, kas mums palīdz, piemēram, attīstības, atbalsta, autorizācijas un kredītvērtēšanas uzņēmumiem, kas nepieciešami, lai mēs varētu izpildīt to, ko mēs apsolām. Mēs varam sniegt trešajām personām apkopotu, bet anonīmu informāciju par mūsu klientiem un to analīzi, un pirms mēs to darām, mēs pārliecināmies, ka jūs nevarat identificēt, izmantojot šo informāciju. Jebkura personas datu izpaušana saistībā ar pilnīgu vai daļēju uzņēmuma pārdošanu notiks saskaņā ar likumiem, kas tajā laikā bija piemērojami personas datiem.


Informācija par mārketingu

Lai informētu jūs par mums, jūsu pasūtījumiem un palīdzētu jums atrast jaunus produktus, mēs varam sūtīt ziņojumus pa e-pastu un īsziņām. Jūs jebkurā laikā varat lūgt pārtraukt mārketinga ziņojumu sūtīšanu. Lūdzu, ņemiet vērā: tā kā “Footway” sastāv no daudzu dažādu sistēmu sarežģīta tīkla, var paiet dažas dienas, pirms visas sistēmas tiek atjauninātas, tāpēc, iespējams, varēsit saņemt no mums vairāk ziņojumu, kamēr mēs apstrādājam jūsu pieprasījumu. Mārketinga ziņojumu izslēgšana nenozīmē, ka, piemēram, mēs pārstājam sūtīt atbalsta ziņojumus par jūsu pasūtījumiem.


“Footway Online” reklāmas

Mēs arī iesaistāmies tiešsaistes reklāmā, lai informētu jūs par to, ko mēs darām, un palīdzētu jums redzēt un atrast mūsu produktus. Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, mēs jums rādām Footway reklāmas, kad apmeklējat citas vietnes un lietotnes. Mēs to darām, izmantojot dažādus digitālā mārketinga tīklus un reklāmas vietas, un mēs izmantojam dažādas reklāmas metodes, ko piedāvā dažas vietnes un sociālie tīkli. Jūsu redzamās reklāmas ir balstītas uz informāciju, kas mums ir par jums, vai par jūsu iepriekšējo vietnes Footway izmantošanu (piemēram, jūsu meklēšanas vēsturi uz Footway un saturu, kuru esat lasījis vietnē Footway), vai par Footway reklāmām, uz kurām iepriekš esat noklikšķinājis.


Jūsu informācijas reģistrēšana

Mēs glabājam informāciju par jums tik ilgi, kamēr mums ir jūsu piekrišana, vai tik ilgi, kamēr mums tā ir nepieciešama, lai nodrošinātu jūs ar produktiem un pakalpojumiem. Ja ir pamatoti iemesli vai ja mums tiek prasīts ievērot likumdošanas prasības, atrisināt konfliktus, novērst krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai ievērot mūsu vispārīgos noteikumus, mēs varam paturēt daļu no jūsu personiskās informācijas pat pēc tam, kad esat atsaucis piekrišanu.


Jūsu tiesības

Jums ir daudz tiesību uz jūsu personisko informāciju. Piemēram, tiesības zināt, ko mēs glabājam un kā tiek izmantota jūsu informācija, tiesības pieprasīt nepareizas informācijas labošanu, tiesības pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu datus, un tiesības iebilst pret vietējo datu aizsardzības iestādi (ES valstu datu aizsardzības iestādes) .


Izmaiņas, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu

Mēs laiku pa laikam varam mainīt šo lapu, lai atspoguļotu to, kā mēs izturamies pret jūsu personisko informāciju. Ja veiksim nozīmīgas izmaiņas, mēs to noskaidrosim vietnē Footway vai citos Footway pakalpojumos vai izmantojot citus kontaktinformācijas veidus, piemēram, e-pastu, lai jūs varētu pārskatīt izmaiņas pirms Footway lietošanas turpināšanas.


Cookies

Mēs savā vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažādu iemeslu dēļ tiek izmantoti dažādi sīkfailu veidi. Šeit ir aprakstīts, kādus dažādus veidus mēs izmantojam un kāpēc. Funkciju sīkfaili ļauj pārvietoties vietnē un izmantot mūsu funkcijas, piemēram, “Pievienot grozam” un “Saglabāt izlasi”. Lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un jūsu iepirkšanās pieredzi, sīkdatnes analīzei ļauj mums izmērīt un analizēt, kā mūsu klienti izmanto vietni. Pārlūkojot vai iepērkoties pie mums, klientu apkalpošanas sīkdatnes atcerēsies jūsu izvēles (piemēram, jūsu valodu vai atrašanās vietu), lai mēs varētu padarīt jūsu pieredzi pēc iespējas gludāku un personiskāku. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu jums atbilstošas reklāmas. Tie arī ierobežo reklāmas redzēšanas reižu skaitu un palīdz mums izmērīt efektivitāti un uzlabot mūsu reklamēšanu. Trešās puses sīkdatnes izmanto partneri, kas palīdz padarīt mūsu piedāvājumus jums interesantākus. Tāpēc pagaidu sīkfaili tiek saglabāti no jūsu ierīces partneriem. Tā ir, piemēram, informācija par to, kurus produktus esat apskatījis. Mērķis ir spēt parādīt jums piedāvājumus, kas pēc iespējas labāk atbilst jūsu interesēm.


Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka iepriekš minētie sīkdatņu veidi tiks ievietoti jūsu ierīcē un ka mums būs pieejama tiem, kad jūs nākotnē apmeklēsit vietni.


Kā es varu novērst sīkfailu saglabāšanu? Lielāko daļu pārlūku var konfigurēt tā, lai pilnībā bloķētu sīkdatņu izmantošanu. Ņemiet vērā, ka var tikt ietekmēta jūsu lietotāja pieredze, un jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu vietnes funkcijas.


Papildinformāciju par sīkdatnēm var atrast vietnē http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Sazinies ar mums

Mēs vienmēr priecājamies parunāt ar klientiem. Un gadījumā, ja jūs kaut kas neapmierina, mēs esam īpaši pateicīgi, ja jūs tieši sazināties ar mums. Cerams, ka mēs varēsim jums palīdzēt, vienlaikus dodot mums iespēju uzlabot sevi manidraugi@footway.lv
28659 rezultāti
Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Lasīt vairākOK