Privātuma politika


Jūsu privātuma aizsardzība

Footway Group AB, korporatīvais nr. 556818-4047, atbild par personas datiem un ir atbildīgs par jūsu personas datu aizsardzību. Mēs uzņēmumā Footway esam pilnībā veltīti jūsu privātuma aizsardzībai. Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu, lūdzu, sūtiet e-pastu mūsu datu aizsardzības inspektoram uz oss@footway.se.


Tālāk ir norādīts, kā mēs izmantojam jūsu vārdu un kontaktinformāciju

Piegādāt pasūtījumus jums. Nosūtiet pakalpojumu ziņojumus, piemēram, informāciju par piegādi. Nosūtiet jums informāciju pa e-pastu, īsziņu vai pastu pa mūsu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem. Lai novērstu un atklātu krāpšanos gan pret jums, gan ar Footway, ir garlaicīgi, bet ļoti svarīgi. Skatiet savas vietnes Footway reklāmas, pārlūkojot tīmekli. Lai jūs varētu redzēt mūsu jaunākos produktus un piedāvājumus. Uzziniet, kas jums un citiem klientiem patīk. Lai nodrošinātu, ka mēs dodam jums to, ko vēlaties, un spētu noturēties konkurences priekšā. Protams, jums nav jāsniedz mums neviens no šiem personas datiem, bet, ja jūs to nedarīsit, iespējams, jūs nevarēsit iegādāties vietni un jūs nevarēsit iegūt vislabāko iespējamo klientu pieredzi. Bet tā ir jūsu izvēle, un mēs to cienām.


Jūsu kontaktu vēsture ar mums

To, ko jūs mums teicāt, piemēram, pa tālruni, e-pastu vai sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mēs izmantojam, lai pabeigtu mūsu vienošanos un padarītu mūsu pakalpojumus labākus jums. Informācija tiek izmantota arī iekšējiem apmācības nolūkiem, lai mēs varētu turpināt uzlabot savus pakalpojumus.


Pirkumu vēsture un saglabātās preces

Tas, ko esat iegādājies un ko esat saglabājis iepirkumu grozā, ir svarīga informācija, lai mēs varētu pārdot, sniegt atbalstu un rīkoties ar atgriešanu. Lai pastāvīgi uzlabotu mūsu produktu piedāvājumu, iepirkumos izmantojam datus par pirkumiem un atdevi.


Informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni

Informāciju, kuru sniedzat mums, pārlūkojot eju, piemēram, IP adresi un ierīces tipu, mēs izmantojam, lai uzlabotu jūsu iepirkšanās pieredzi un novērstu un atklātu krāpšanu pret jums vai mums - garlaicīgu, bet ļoti svarīgu - un lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus rīkoties ar informāciju par tu.


Informācija no saistītajiem kontiem

Ja jūs saista savus Google vai Facebook kontus ar mums, mēs tos izmantojam, lai ļautu jums viegli pierakstīties mūsu vietnē, neizveidojot īpašu kontu.


Tālāk ir aprakstīts, kā mēs dalāmies ar jums par informāciju

Mēs nekad nepārdosim jūsu personisko informāciju trešajām personām, piemēram, jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi vai kredītkartes informāciju. Mēs vēlamies nopelnīt un saglabāt jūsu uzticību, un mēs uzskatām, ka tas mums ir absolūti nepieciešams. Tomēr mēs dalāmies jūsu personīgajā informācijā ar šādām uzņēmumu kategorijām, jo tā ir svarīga sastāvdaļa, lai jūs varētu piedāvāt mūsu pakalpojumus: Footway Group AB uzņēmumi, mūsu partneri, piemēram, maksājumu risinājumiem, kravām un noliktavām. Pakalpojumu sniedzēji, kas mums palīdz, piemēram, attīstības, atbalsta, autorizācijas un kredītvērtēšanas uzņēmumiem, kas nepieciešami, lai mēs varētu izpildīt to, ko mēs apsolām. Mēs varam sniegt trešajām personām apkopotu, bet anonīmu informāciju par mūsu klientiem un to analīzi, un pirms mēs to darām, mēs pārliecināmies, ka jūs nevarat identificēt, izmantojot šo informāciju. Jebkura personas datu izpaušana saistībā ar pilnīgu vai daļēju uzņēmuma pārdošanu notiks saskaņā ar likumiem, kas tajā laikā bija piemērojami personas datiem.


Informācija par mārketingu

Lai informētu jūs par mums, jūsu pasūtījumiem un palīdzētu jums atrast jaunus produktus, mēs varam sūtīt ziņojumus pa e-pastu un īsziņām. Jūs jebkurā laikā varat lūgt pārtraukt mārketinga ziņojumu sūtīšanu. Lūdzu, ņemiet vērā: tā kā “Footway” sastāv no daudzu dažādu sistēmu sarežģīta tīkla, var paiet dažas dienas, pirms visas sistēmas tiek atjauninātas, tāpēc, iespējams, varēsit saņemt no mums vairāk ziņojumu, kamēr mēs apstrādājam jūsu pieprasījumu. Mārketinga ziņojumu izslēgšana nenozīmē, ka, piemēram, mēs pārstājam sūtīt atbalsta ziņojumus par jūsu pasūtījumiem.


“Footway Online” reklāmas

Mēs arī iesaistāmies tiešsaistes reklāmā, lai informētu jūs par to, ko mēs darām, un palīdzētu jums redzēt un atrast mūsu produktus. Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, mēs jums rādām Footway reklāmas, kad apmeklējat citas vietnes un lietotnes. Mēs to darām, izmantojot dažādus digitālā mārketinga tīklus un reklāmas vietas, un mēs izmantojam dažādas reklāmas metodes, ko piedāvā dažas vietnes un sociālie tīkli. Jūsu redzamās reklāmas ir balstītas uz informāciju, kas mums ir par jums, vai par jūsu iepriekšējo vietnes Footway izmantošanu (piemēram, jūsu meklēšanas vēsturi uz Footway un saturu, kuru esat lasījis vietnē Footway), vai par Footway reklāmām, uz kurām iepriekš esat noklikšķinājis.


Jūsu informācijas reģistrēšana

Mēs glabājam informāciju par jums tik ilgi, kamēr mums ir jūsu piekrišana, vai tik ilgi, kamēr mums tā ir nepieciešama, lai nodrošinātu jūs ar produktiem un pakalpojumiem. Ja ir pamatoti iemesli vai ja mums tiek prasīts ievērot likumdošanas prasības, atrisināt konfliktus, novērst krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai ievērot mūsu vispārīgos noteikumus, mēs varam paturēt daļu no jūsu personiskās informācijas pat pēc tam, kad esat atsaucis piekrišanu.


Jūsu tiesības

Jums ir daudz tiesību uz jūsu personisko informāciju. Piemēram, tiesības zināt, ko mēs glabājam un kā tiek izmantota jūsu informācija, tiesības pieprasīt nepareizas informācijas labošanu, tiesības pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu datus, un tiesības iebilst pret vietējo datu aizsardzības iestādi (ES) valstu datu aizsardzības iestādes) .


Izmaiņas, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu

Mēs laiku pa laikam varam mainīt šo lapu, lai atspoguļotu to, kā mēs izturamies pret jūsu personisko informāciju. Ja veiksim nozīmīgas izmaiņas, mēs to noskaidrosim vietnē Footway vai citos Footway pakalpojumos vai izmantojot citus kontaktinformācijas veidus, piemēram, e-pastu, lai jūs varētu pārskatīt izmaiņas pirms Footway lietošanas turpināšanas.


Cookies

Mēs savā vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažādu iemeslu dēļ tiek izmantoti dažādi sīkfailu veidi. Šeit ir aprakstīts, kādus dažādus veidus mēs izmantojam un kāpēc. Funkciju sīkfaili ļauj pārvietoties vietnē un izmantot mūsu funkcijas, piemēram, “Pievienot grozam” un “Saglabāt izlasi”. Lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un jūsu iepirkšanās pieredzi, sīkdatnes analīzei ļauj mums izmērīt un analizēt, kā mūsu klienti izmanto vietni. Pārlūkojot vai iepērkoties pie mums, klientu apkalpošanas sīkdatnes atcerēsies jūsu izvēles (piemēram, jūsu valodu vai atrašanās vietu), lai mēs varētu padarīt jūsu pieredzi pēc iespējas gludāku un personiskāku. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu jums atbilstošas reklāmas. Tie arī ierobežo reklāmas redzēšanas reižu skaitu un palīdz mums izmērīt efektivitāti un uzlabot mūsu reklamēšanu. Trešās puses sīkdatnes izmanto partneri, kas palīdz padarīt mūsu piedāvājumus jums interesantākus. Tāpēc pagaidu sīkfaili tiek saglabāti no jūsu ierīces partneriem. Tā ir, piemēram, informācija par to, kurus produktus esat apskatījis. Mērķis ir spēt parādīt jums piedāvājumus, kas pēc iespējas labāk atbilst jūsu interesēm.


Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka iepriekš minētie sīkdatņu veidi tiks ievietoti jūsu ierīcē un ka mums būs pieejama tiem, kad jūs nākotnē apmeklēsit vietni.


Kā es varu novērst sīkfailu saglabāšanu? Lielāko daļu pārlūku var konfigurēt tā, lai pilnībā bloķētu sīkdatņu izmantošanu. Ņemiet vērā, ka var tikt ietekmēta jūsu lietotāja pieredze, un jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu vietnes funkcijas.


Papildinformāciju par sīkdatnēm var atrast vietnē http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Sazinies ar mums

Mēs vienmēr priecājamies parunāt ar klientiem. Un gadījumā, ja jūs kaut kas neapmierina, mēs esam īpaši pateicīgi, ja jūs tieši sazināties ar mums. Cerams, ka mēs varēsim jums palīdzēt, vienlaikus dodot mums iespēju uzlabot sevi manidraugi@footway.lv
28442 rezultāti
Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatnēm. Lasīt vairākOK